Особливості вакуумних підсилювачів гальм

\

Сьогодні досить популярним типом підсилювача, що використовується для гальмівної системи транспортного засобу, є вакуумна модель. Вона забезпечує створення додаткового впливу на педалі. Домагаються такого ефекту за допомогою досягнення розрядження. Використання такої запчастини Chery http://www.ad-k.ru/zapchasti/chery , як вакуумний підсилювач, спрощує функціонування системи гальм транспортного засобу.

Тонкощі використання вузла

Діє даний елемент за рахунок формування різниці рівнів тисків, присутніх в камерах. У початковій позиції значення цієї характеристики ідентичні.

При натисканні на педаль вплив спрямовується до клапану. Він перекриває канал, призначений для з’єднання камер між собою. У першій з них розрядження зменшується, тиск впливає на діафрагму. Так долається сила дії пружини, поршень основного циліндра системи переміщається. Чим інтенсивніше користувач тисне на педаль, тим більше ефективно почне функціонувати вузол.

Як тільки гальмування повністю завершено, дві камери знову співвідносяться між собою, рівень тиску в них стає ідентичним. Діафрагма, на яку діє пружина, перекладається в вихідну позицію.

Додаткове зусилля, яке може бути забезпечене цим вузлом, як правило, в три-п’ять разів більше, ніж тиск ноги водія. Подальше зростання цієї величини досягається за допомогою збільшення кількості камер пристрою, а також розміру діафрагми. Вищенаведені нюанси допоможуть вам правильно зрозуміти, як працює подібний вузол.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *