Особливості вантажних шин

\

Безпека використання вантажного транспорту багато в чому залежить від надійності його складових компонентів, до яких відносяться і шини. Саме на них припадають найбільші навантаження, тому їх призначення є найголовнішим пунктом загальної безпеки машини. Стан вантажних шин http://moscow.petromaster.ru/tyres/gruzovie/ має прямий вплив на економічність і максимальну витрату бензину. Від їх якості залежать стійкість і керованість транспортного засобу.

Важливі моменти

Їзда навантаженого автомобіля по поганій дорозі швидко зношує його шини і призводить до необхідності їх заміни. Тому водій починає в терміновому порядку шукати якісні покришки від перевіреного часом виробника. Хоча асортимент цієї продукції є досить широким, зробити правильний вибір не так вже й просто. Якщо на легковий автомобіль дозволяється встановити ідентичні шини, то для вантажного цей варіант не підходить.

Навантаження, умови і режим експлуатації, швидкість і якість доріг по-різному впливають на кожну шину. Велике значення має також застосування причепа. Лише дотримання стандартних вимог і норм допомагає домогтися ідеального рівня безпеки, оптимальної експлуатації та економічності використання шин. Вони повинні відповідати таким вимогам:

  • стійкість до високих навантажень;
  • забезпечення надійного зчеплення з поверхнею дорожнього полотна;
  • створення умов для безпечного управління транспортом.
    Всі ці характеристики необхідно враховувати при виборі вантажних шин. Пам’ятайте про те, що їх часта зміна несе за собою великі фінансові втрати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *